Alışveriş Sepeti - 0,00 TL

Sepetinizde hiç ürün yok.

Değişim ve İade Şartları

Üründen veya bedeninden memnun kalmadıysanız; siparişiniz size ulaştıktan sonra en geç 14 gün içerisinde bize ürünle alakalı şikayet ve/veya talebinizi internet sitemizdeki iletişim bölümünden e-posta aracılığıyla bildirmeniz gerekmektedir.

Ürün kargo tarafından size ulaştığında, ürünü görevlinin önünde inceleyerek teslim alınız. Ürünün hasarlı olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip ürünü iade ediniz.

İade onayı olmayan talepler işleme alınamamaktadır. İade işlemlerinin başlayabilmesi için, onay aldıktan sonra ürünü faturanın alt kısmındaki iade bölümlerini eksiksiz ve doğru şekilde doldurduktan sonra faturasıyla beraber bize kargo ile karşı ödemeli olarak gönderiniz.

İadeler size gönderilen orijinal çanta veya paketlemesiyle birlikte yapılmalıdır. Ürünler giyilmemiş, hiç bir şekilde kullanılmamış, yıkanmamış, size teslim edildiği orijinal halinde, tekrar satılabilir konumda olmalıdır. İncelenen ürün yukarıda belirtilen koşullara uymadığı durumlarda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilemez. Ürün iadesi paket tarafımıza ulaştığı gün değerlendirmeye alınır.

Detaylı satış sözleşmesi için lütfen sitemizin Mesafeli Satış Sözleşmesini okuyunuz.